Kacper Renk

Lek. spec. ginekolog położnik
Certyfikat Fetal Medicine Foundation (FMF)
Certyfikat Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników

Jest absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego Wydziału Lekarskiego. Doświadczenie medyczne zdobywał na oddziałach położniczo-ginekologicznych w szpitalach w Lęborku i w Wejherowie, gdzie odbywał szkolenia i staże specjalizacyjne.

W 2020 roku został specjalistą w zakresie położnictwa i ginekologii.

Jako główny obszar zainteresowań obrał diagnostykę prenatalną, perinatologię i położnictwo. W tych obszarach podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe. Stale poszerza wiedzę i dąży do bieżącej jej aktualizacji, uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach oraz konferencjach medycznych.

Posiada wiele certyfikatów potwierdzających wysokie kwalifikacje zawodowe, m.in. w zakresie badań prenatalnych. Do najważniejszych z nich zalicza certyfikat sekcji ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz certyfikat Fetal Medicine Foundation (FMF) o statusie „NT specialist with successful audit”.

Jako specjalista ginekolog położnik sprawuje opieką medyczną nad pacjentkami w ciąży i planującymi ciążę. Wspiera pacjentki w obszarze ginekologicznym, zajmuje się obrazowaniem ultrasonograficznym narządu rodnego, zaburzeniami miesiączkowania, antykoncepcją hormonalną.

W swojej codziennej opiece nad pacjentkami kieruje się indywidualnym podejściem, zrozumieniem i empatią.

Close Menu