Joanna Bagińska

Dr n. med.
Specjalista urolog
Fellow of the European Board of Urology (FEBU)

Medicorum Bagińska Joanna Urolog

Na co dzień pracuje w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie na Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej, gdzie czynnie operuje, wykonując takie zabiegi, jak rekonstrukcja dróg moczowych po operacjach onkologicznych, konwersja płci, operacje onkologiczne w urologii (również z wykorzystaniem metod laparoskopowych), rekonstrukcja dna miednicy w obniżeniu narządu rodnego, nietrzymanie moczu, plastyka męskich narządów płciowych.

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła specjalizację i obroniła doktorat w Klinice Urologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie pracowała przez 8 lat. Odbyła staż kliniczny w Centrum Urologii i Nefrologii w Mansoura w Egipcie oraz szkolenie onkologiczne „European Society of Oncological Urology” w Brukseli. Doświadczenie zawodowe zdobywała również na Oddziale Urologii Szpitala Wojewódzkiego w Gdyni.

Ukończyła kursy w zakresie m.in. rekonstrukcji dna miednicy, implantacji sztucznych zwieraczy u mężczyzn, badań ultrasonograficznych, badań urodynamicznych, andrologiczne, seksuologiczne i wiele onkologicznych. Należy do Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) oraz do Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (ang. European Association of Urology, EAU).

W jej kręgu zainteresowań zawodowych znajdują się urologia onkologiczna, diagnostyka i leczenie kamicy układu moczowego oraz zaburzeń oddawania moczu.

Zna język angielski i francuski.

Prywatnie uprawia narciarstwo, kitesurfing, jazdy konne oraz podróże bliskie.

Umów wizytę

Joanna Bagińska - ZnanyLekarz.pl
Close Menu