Poradnia specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu dysfunkcji narządu ruchu, zarówno powstałych na skutek urazu, po operacji, jak i wskutek przeciążenia.

W Poradni spotkamy się z lekarzem z wieloletnim doświadczeniem, specjalistą rehabilitacji medycznej i neurologii, który pomoże określić problem, skieruje na odpowiednie badania, zinterpretuje je i zaleci odpowiednie zabiegi fizyko i kinezyterapeutyczne.

Kiedy pojawia się problem z funkcja lub dolegliwości bólowe, jesteś czynny – uprawiasz jakiś sport lub wprost przeciwnie nie robisz nic, masz pracę siedzącą i dużo stresu. W każdym przypadku mogą powstać zaburzenia, które bardzo Ci dokuczą.

W terapii stosujemy zabiegi natury odruchowej, a więc akupunkturę, akupresurę, mobilizacje, manipulacje, techniki relaksacyjne na tkanki miękkie, masaż poprzeczny oraz stymulację endorfinową.

Jeżeli diagnoza została postawiona trafnie, terapia dostosowana do przypadku i pacjent zareagował prawidłowo, to po każdej wizycie (raz w tygodniu, łącznie 3-5 wizyt), odczujesz zmianę i w konsekwencji znaczna poprawę. Ważne, żeby w terapię zaangażować się osobiście i realizować zalecone do domu ćwiczenia oraz przestrzegać prawidłowych zachowań.

W zaburzeniach czynnościowych ważne jest to, że dolegliwości mogą trwać całymi latami i trudno je zidentyfikować i skutecznie leczyć. W badaniach obrazowych (np. MRI, TK, USG, RTG) nie znajdujemy często przyczyny dolegliwości, a znalezione w ich trakcie zaburzenia nie muszą być odpowiedzialne za powstanie dolegliwości.

Jeśli przyjmujesz od dłuższego czasu leki przeciwbólowe i masz nadal dolegliwości ze strony narządu ruchu lub ich częste nawroty, powinieneś odwiedzić naszą poradnię.

Konsultacje

  • konsultacje z zakresu rehabilitacji medycznej i neurologii

Zabiegi

  • taping medyczny
  • terapia manualna

Zespół

Krzysztof Gietka
Krzysztof
Gietka
Neurolog, terapeuta manualny
Marta Sadowska-Warta
Marta
Sadowska-Warta
Położna

Cennik

Kinesiotaping
Kinesiotaping
od 20 zł
od 20 zł
Konsultacja z terapią manualną  (lek. spec. Krzysztof Gietka)
Konsultacja z terapią manualną (lek. spec. Krzysztof Gietka)
250 zł
250 zł
Konsultacja z terapią manualną i perrectalną (lek. spec. Krzysztof Gietka)
Konsultacja z terapią manualną i perrectalną (lek. spec. Krzysztof Gietka)
300 zł
300 zł
Konsultacja fizjoterapeuty uroginekologicznego
Konsultacja fizjoterapeuty uroginekologicznego
150 zł
150 zł
Konsultacja fizjoterapeuty uroginekologicznego kontynuacyjna
Konsultacja fizjoterapeuty uroginekologicznego kontynuacyjna
130 zł
130 zł
Terapia Biofeedback
Terapia Biofeedback
zapytaj o cenę
zapytaj o cenę

Płatność

Za wszystkie badania
i zabiegi można zapłacić
na miejscu gotówką
lub kartą płatniczą.

Close Menu