Poradnia specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu dysfunkcji narządu ruchu, zarówno powstałych na skutek urazu, po operacji, jak i wskutek przeciążenia.

W Poradni spotkamy się z lekarzem z wieloletnim doświadczeniem, specjalistą rehabilitacji medycznej i neurologii, który pomoże określić problem, skieruje na odpowiednie badania, zinterpretuje je i zaleci odpowiednie zabiegi fizyko i kinezyterapeutyczne.

Kiedy pojawia się problem z funkcja lub dolegliwości bólowe, jesteś czynny – uprawiasz jakiś sport lub wprost przeciwnie nie robisz nic, masz pracę siedzącą i dużo stresu. W każdym przypadku mogą powstać zaburzenia, które bardzo Ci dokuczą.

W terapii stosujemy zabiegi natury odruchowej, a więc akupunkturę, akupresurę, mobilizacje, manipulacje, techniki relaksacyjne na tkanki miękkie, masaż poprzeczny oraz stymulację endorfinową.

Jeżeli diagnoza została postawiona trafnie, terapia dostosowana do przypadku i pacjent zareagował prawidłowo, to po każdej wizycie (raz w tygodniu, łącznie 3-5 wizyt), odczujesz zmianę i w konsekwencji znaczna poprawę. Ważne, żeby w terapię zaangażować się osobiście i realizować zalecone do domu ćwiczenia oraz przestrzegać prawidłowych zachowań.

W zaburzeniach czynnościowych ważne jest to, że dolegliwości mogą trwać całymi latami i trudno je zidentyfikować i skutecznie leczyć. W badaniach obrazowych (np. MRI, TK, USG, RTG) nie znajdujemy często przyczyny dolegliwości, a znalezione w ich trakcie zaburzenia nie muszą być odpowiedzialne za powstanie dolegliwości.

Jeśli przyjmujesz od dłuższego czasu leki przeciwbólowe i masz nadal dolegliwości ze strony narządu ruchu lub ich częste nawroty, powinieneś odwiedzić naszą poradnię.

Konsultacje

  • konsultacje z zakresu rehabilitacji medycznej i neurologii

Zabiegi

  • taping medyczny
  • terapia manualna

Zespół

Marta Sadowska-Warta
Marta
Sadowska-Warta
Położna
Krzysztof Gietka
Krzysztof
Gietka
Neurolog, terapeuta manualny

Cennik

Konsultacja z zabiegiem (lek. spec. Krzysztof  Gietka)
Konsultacja z zabiegiem (lek. spec. Krzysztof Gietka)
220 zł
220 zł
Terapia zaburzeń funkcjonowania mięśni dna miednicy
Terapia zaburzeń funkcjonowania mięśni dna miednicy
180 zł
180 zł

Płatność

Za wszystkie badania
i zabiegi można zapłacić
na miejscu gotówką
lub kartą płatniczą.

Close Menu