Michał Dawidek

Lek. spec. otolaryngolog

Medicorum Dawidek Michał Laryngolog

Pracuje w Szpitalu Copernicus w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody na Oddziale Otolaryngologicznym.

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego Wydziału Lekarskiego. W obszarze jego zainteresowań znajduje się otolaryngologia, neurochirurgia, chirurgia onkologiczna, rekonstrukcyjna i estetyczna w zakresie głowy i szyi.

W codziennej praktyce zawodowej szczególnie zajmuje się leczeniem czynnościowo-endoskopowym zatok przynosowych, tzw. FESS (ang. Functional Endoscopic Sinus Surgery), chirurgią podstawy czaszki, operacjami przegrody nosa, operacjami migdałków u dzieci i dorosłych, endoskopowym usuwaniem złogów z przewodów wyprowadzających ślinianek, operacyjnym leczeniem chrapania i bezdechów śródsennych, chirurgią podniebienia, leczeniem pourazowych złamań i ran w obrębie twarzoczaszki.

Wiedzę i umiejętności pogłębia uczestnicząc w licznych kursach krajowych i zagranicznych, m.in. Kurs Zaawansowanej Chirurgii Zatok i Podstawy Czaszki w Manchesterze, Kurs Mikrochirurgii w Warszawie.

Rozwijając zainteresowanie chirurgią twarzy ukończył studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z zakresu Medycyny Estetycznej oraz uczestniczył w licznych kursach praktycznych z zakresu medycyny estetycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.

Zna język angielski.

Umów wizytę

Michał Dawidek - ZnanyLekarz.pl
Close Menu