Marta Sadowska-Warta

Mgr położnictwa
Specjalista pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego
Certyfikat Pelvic Floor Sonofeedback Therapy®
Menedżer Medicorum Centrum Zdrowia

Medicorum Sadowska Warta Marta Położna

Została położną, aby otoczyć profesjonalną opieką kobiety we wszystkich okresach ich życia.

Studia na kierunku Położnictwo ukończyła na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika Collegium Medicum w Bydgoszczy oraz Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

W 2018 roku ukończyła specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno – położniczego uzyskując tytuł specjalisty. Ukończyła liczne kursy z zakresu m. in. ultrasonografii w uroginekologii, fizjoterapii uroginekologicznej, czy masażu szalem Rebozo w opiece okołoporodowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kilku oddziałach Szpitala Specjalistycznego im. F. Ceynowy w Wejherowie oraz w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku rozwijając swoją pasję na Trakcie Porodowym. Kobietom ciężarnym i w okresie połogu towarzyszyła udzielając porad w Szkole Rodzenia oraz Prywatnym Centrum Medycznym.

W Medicorum konsultuje i wykonuje badania USG u pacjentek z nietrzymaniem moczu i innymi schorzeniami uroginekologicznymi. W Szkole rodzenia Medicorum prowadzi edukację okołoporodową przygotowując przyszłych rodziców do porodu, połogu i rodzicielstwa. W trosce o zdrowie kobiet dba o właściwą profilaktykę nowotworów kobiecych wykonując badania cytologiczne szyjki macicy oraz nauczając samobadania piersi. Jest inicjatorką i główną realizatorką projektu Zloty motoCYClove poświęconego promocji profilaktyki raka piersi.

Jako menedżer Medicorum Centrum Zdrowia nadzoruje pracę w placówce, sprawuje pieczę nad bezpieczeństwem naszych pacjentów oraz najwyższą jakością świadczonych usług.

Prywatnie motocyklistka z zamiłowaniem do muzyki jazzowej.

Close Menu