Marta Sadowska-Warta

Mgr położnictwa
Specjalista pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego

Medicorum Sadowska Warta Marta Położna

Zostałam położną, aby otoczyć profesjonalną opieką kobiety we wszystkich okresach ich życia. Studia na kierunku Położnictwo, które ukończyłam na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika Collegium Medicum w Bydgoszczy oraz Gdańskim Uniwersytecie Medycznym pozwoliły mi zyskać potrzebną do tego wiedzę. W 2018 roku ukończyłam specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno – położniczego uzyskując tytuł specjalisty.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w kilku oddziałach Szpitala Specjalistycznego im. F. Ceynowy w Wejherowie oraz w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku rozwijając swoją pasję na Trakcie Porodowym. Kobietom ciężarnym i w okresie połogu towarzyszyłam udzielając porad w Szkole Rodzenia oraz Prywatnym Centrum Medycznym.

Dziś w MEDICORUM koordynując pracę poradni położniczo-ginekologicznej, sprawuję pieczę nad bezpieczeństwem naszych pacjentów oraz najwyższą jakością świadczonych usług. W Szkole Rodzenia MEDICORUM prowadzę edukację okołoporodową przygotowując przyszłych rodziców do porodu, połogu i rodzicielstwa. W trosce o zdrowie kobiet dbam o właściwą profilaktykę nowotworów kobiecych wykonując badania cytologiczne szyjki macicy oraz nauczając samobadania piersi.

Pomoc w rozwiązywaniu problemów kobiet na każdym etapie ich życia daje mi ogromną satysfakcję, która motywuje do pracy.

W swoim życiu lubię podejmować nowe wyzwania, dlatego w czasie wolnym, próbuję swoich sił na treningach wytrzymałościowo – siłowych uprawiając Pole Fitness. Do moich zainteresowań należą również strzelectwo sportowe, dekorowanie wnętrz oraz coaching.

Close Menu