Marta Hryniewiecka-Fiedorowicz

Lekarz laryngolog

Medicorum Hryniewiecka_Fiedorowicz Marta Laryngolog

Studia medyczne ukończyła w 2013 roku na Gdańskim Uniwersytet Medyczny.

W 2015 roku rozpoczęła specjalizację z zakresu otorynolaryngologii i podjęła współpracę ze Szpitalem Św. Wincentego a Paulo w Gdyni.

Już w trakcie studiów wybrała laryngologię jako obszar zawodowej specjalizacji, która stała się dla niej idealnym połączeniem specjalizacji zabiegowej związanej z onkologią, a jednocześnie pozwalającej na bezpośredni kontakt z pacjentem.

W kontaktach z pacjentem ważne jest dla niej zrozumienie jego potrzeb i problemów laryngologicznych, z którym przychodzi. Jako lekarz lubi kontakt z ludźmi i łatwo go nawiązuje starając się pomagać każdemu, zarówno tym bardzo małym, jak i w dojrzałym wieku.

Satysfakcji dostarcza jej rozwiązywanie problemów zdrowotnych pacjenta, a przy tym jego zadowolenie. W swojej codziennej pracy stara się wsłuchać w potrzeby pacjenta, by trafnie postawić diagnozą.

Konsekwentnie i systematycznie dba o rozwój swojej wiedzy i umiejętności zawodowych. W tym celu aktywnie uczestniczy w licznych szkoleniach, kursach i zjazdach specjalistów z zakresu laryngologii.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi.

Włada biegle językiem angielski i oferuje możliwość odbywania wizyt w tym języku.

Close Menu